Ana sayfa ÜrünlerTermoplastik Ekstrüzyon Makine

LFT-D Uzun Cam Elyaf Termoplastik Ekstrüzyon Makine Eş Dönen Çift Vidalı Ekstruder

LFT-D Uzun Cam Elyaf Termoplastik Ekstrüzyon Makine Eş Dönen Çift Vidalı Ekstruder

  • LFT-D Long Glass Fiber Thermoplastic Extrusion Machine Co-Rotating Twin Screw Extruder
  • LFT-D Long Glass Fiber Thermoplastic Extrusion Machine Co-Rotating Twin Screw Extruder
  • LFT-D Long Glass Fiber Thermoplastic Extrusion Machine Co-Rotating Twin Screw Extruder
  • LFT-D Long Glass Fiber Thermoplastic Extrusion Machine Co-Rotating Twin Screw Extruder
  • LFT-D Long Glass Fiber Thermoplastic Extrusion Machine Co-Rotating Twin Screw Extruder
 • LFT-D Long Glass Fiber Thermoplastic Extrusion Machine Co-Rotating Twin Screw Extruder

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Nankin, Çin
  Marka adı: Cenmen Equipment
  Sertifika: CE,ISO9001
  Model numarası: LFT-D

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: 20GP, 40HC, 40HQ
  Teslim süresi: 90 iş günü
  Yetenek temini: Her yıl 100 adet
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Türü: İki aşamalı Co-Döner ikiz vidalı ekstruder Vida çapı: 65mm-95mm
  Tork Seviyesi: 7-9 L / D: 40-48
  Vida Hızı (Maks.): 400-600Rpm Kapasite: 100-800kg / h
  Vurgulamak:

  co rotating twin screw extruder

  ,

  two stage recycling machine

  LFT-D Uzun cam elyaf termoplastik çevrimiçi kalıp hattını güçlendirir

  LFT'un tanımı:

  Otomobil endüstrisinde, Ön Uç modülü, tampon kirişi, gösterge paneli çerçevesi, akü braketi, yedek lastik kutusu, koltuk çerçevesi, pedal ve entegral zemin, vb. Gibi yapısal ve yarı yapısal bileşenlerin imalatında LFT malzemesi uygulanır. Uzun elyaf takviyeli polipropilen esas olarak motor kaputu, gösterge paneli iskeleti, akü braketi, koltuk iskeleti, araba ön uç modülü, tampon, bagaj rafı, yedek plasenta, çamurluk, fan kanadı, motor şasisi, tavan kaplaması vb.

  Formülasyon ve Hammadde Çizim:

  PP 50 ~ 80% MI = 25 ~ 50 g / 10 dak, mükemmel gerilme mukavemeti ve modülü olan Homopolimer PP.
  Uzun cam elyaf 20 ~ 40% Alkali içermeyen cam elyaf, bağlayıcı madde ile ıslatılmış, doğrusal yoğunluk 2400.
  Birleştirici madde 1 ~% 2 Yaygın olarak kullanılan silan bağlama maddesi.
  Compatibilizer 3 ~% 7 Cam elyafı ve reçinenin uyumluluğunu arttırmak için yaygın olarak maleik anhidrit greft uyumlaştırıcısı kullanılır.
  yağlayıcı madde 0.5 ~% 3 Eriyik akışkanlığını iyileştirin, eriyiklerin aşındırıcılara yapışmasını önleyin ve ürünlerin yüzeylerini iyileştirin.
  Anti-oksijen maddesi 0,5 ~ 1 Anti-oksijen yeteneğinin geliştirilmesi.
  Diğer katkı maddeleri 0 ~% 5 Renkli masterbatch, antistatik ajan ve benzeri gibi. Ürün gereksinimlerine göre uygun şekilde eklenir.
  İnorganik Dolgu % 0 ~ 20 CaCO3, Talk ve tec gibi normal inorganik dolgu maddesi. Gücünü sunar ve maliyeti düşürür.

  Cam Elyaf Uzunluğu ve Dağıtım Durumu:

  Nihai ürün için teknik standart: Elektron Mikroskobik Gözlem :

  Bütün cam elyafı bir ağda düzgün bir şekilde dağılmıştır. Malzeme ekstrüzyonu sonrası eriyik TEM testi

  % 80 Cam elyaf, 30mm, kısmen 40mm üzeri

  Cam elyafların dağılımı: sapma (±% 1)

  LFT-D çevrimiçi kalıp presleme şekillendirme ekipmanının iç teknolojisi olgun değildir, yerli ekipmanların çoğu sadece düşük teknolojili LFT ürünü tedarik edebilir, bu nedenle şu anda LFT-D çevrimiçi kalıp presleme şekillendirme ekipmanının ithalatı büyük ölçüde cevaplandırılır.

  Yerli LFT-D ekipmanlarının mevcut durumuna bağlı olarak, CENMEN, ithal edilen ekipmanı değiştirmek için LFT-D çevrimiçi kalıp presleme ekipmanını Pekin Kimya Endüstrisi Üniversitesi ve Pekin Makine ve Elektrik Mühendisliği Enstitüsü ile birlikte geliştirmektedir. CENMEN ekstrüzyon sisteminin geliştirilmesi ve üretilmesinden sorumluydu.

  Güçlendirilmiş cam elyaflı kompozit malzemenin (enjeksiyon kalıplama vb. Gibi) geleneksel üretim teknolojisi, hammadde üreticisi tarafından üretilen polimer / cam elyaflı kompozit granüllerin ve daha sonra nihai kalıptan oluşturulan enjeksiyon / kalıplama gerektiren ayrı bir iki aşamalı prosestir. ürün üreticisi. Ayrılmış işlemlerden dolayı, bu geleneksel şekillendirme yöntemi yarı mamul ürün için işleme, geçiş, depolama ve diğer ara bağlantılar ile daha yüksek maliyetlidir. Ayrıca, nihai ürün ortalama uzunluğunun iç fiber camı 2 mm'nin üzerine ulaşamaz ve geleneksel şekillendirme işleminin iki kez ayrılan eriyik plastikleştirme işlemlerinden dolayı eeinformasyon ve sertleştirme etkisi sınırlıdır.

  Uzun elyaf takviyeli termoplastik kompozitler (LFT) ekstrüzyonla birleştirme, geleneksel enjeksiyonlu kalıplama işlemine kıyasla, tüm ara bağları dışarıda bırakabilen ve% 20-30'a varan maliyet tasarrufu sağlayan yeni güncellenmiş bir adımlı üretim teknolojisidir. Ayrıca, özel iki aşamalı çift vidalı ekstruder tekniği ve kalıp kesme tasarımı, nihai ürünün 10 mm iç cam cam uzunluğunu sağlayabilir, teknik performansı, geleneksel enjeksiyon kalıplama işlemine% 25-40 oranında arttırılır.

  Bu geç model tüm set üretim hattı ikiz vidalı ekstruder, kesim tasarlanmış kalıp kafası, Sızma yöntemi ve diğer tekniklerle donatılmıştır. Bu ekipman seti mükemmel mekanik özellikler sergiler ve ortalama 10 mm'nin üzerinde nihai cam elyaf ürün üretebilir.

  LFT-D Online Kalıp Presleme Teknolojisi Giriş:

  İkiz vidalı iki aşamalı ardışık bileşik ekstrüder: birinci aşama ekstrüder kompozit malzeme terkibi içindir; ikinci aşama ekstruder eriyik ve cam elyaf malzeme kaplama işlevi, cam elyaf kesme ve eriyik malzeme içindeki cam elyafın dağılım etkisi içindir.

  Geçiş cihazı ve manipülatör: Geçiş cihazı sabit uzunlukta kesme, hassas taşıma ve ısı koruma fonksiyonu içindir. Çok eklemli manipülatör eriyik materyali otomatik olarak taşıma cihazından alabilir ve tüm üretim hattının birbirine kenetlenme işlemini kolaylaştıran hidrolik presin kalıp boşluğuna besleyebilir.

  Hidrolik presleme şekillendirme cihazı: çerçeve, ana silindir, hidrolik sistem, elektrik kontrol sistemi, güvenlik sistemi ve diğer yardımcı bileşenlerin bileşimi. Güdü sistemi, yüksek basınç pompası, basınç ayar valfı, yağ tankı vb. İçeren pres için kontrol edilebilir hidrolik güç kaynağı sağlar.

  Tüm üretim hattı, programlanabilir lojik kontrolör-PLC kontrol sistemi ile donatılmıştır, tüm üretim hattının otomasyon ve bilgi yönetimini tamamlar ve otomatik kontrol ve bilgi merkezileşmesini sağlar.

  LFT-D Son Ürün:

  İletişim bilgileri
  Jiangsu Cenmen Equipment Corp.,ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)