Ana sayfa ÜrünlerYoğurma Makinesi

Dört Pimleri Pistonlu Yoğurma Ekstruder Makinesi Kendi Kendini Temizleme GWHS Serisi

Dört Pimleri Pistonlu Yoğurma Ekstruder Makinesi Kendi Kendini Temizleme GWHS Serisi

  • Four Pins Reciprocating Kneader Extruder Machine Self Cleaning GWHS Series
  • Four Pins Reciprocating Kneader Extruder Machine Self Cleaning GWHS Series
  • Four Pins Reciprocating Kneader Extruder Machine Self Cleaning GWHS Series
 • Four Pins Reciprocating Kneader Extruder Machine Self Cleaning GWHS Series

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Çin
  Marka adı: Cenmen
  Sertifika: CE, ISO9001
  Model numarası: GWHS

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1 ADET
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: 20GP, 40HC, 40HQ
  Teslim süresi: 100 iş günü
  Yetenek temini: Her yıl 100 adet
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  İşleme malzemesi: PVC, HFFR, YARI-CON, SIOPLAS, XLPE, KARBON SİYAH Çıkış: 100-2000KG / H
  Gerilim: 380/400 / 415V / 50Hz / 3PH
  Vurgulamak:

  cable extrusion line

  ,

  single screw plastic extruder

  Dört Pimleri Pistonlu Yoğurma Ekstruder Makinesi GWHS Serisi Kendi Kendini Temizleme Fonksiyonu

  Yoğurma makinesi, eşsiz mekanizması ve çalışma prensibi için mükemmel karıştırma ve dispersiyon fonksiyonuna ve kendi kendini temizleme fonksiyonuna sahiptir. Her türlü kablo bileşiği, renkli masterbatch ve her türlü termal hassasiyet malzemelerinin üretiminde yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Cenmen yoğurma üniteleri her alanda başarılı bir şekilde başarılı bir şekilde uygulanmaktadır; HFFR, semicon shield ve XLPE kablo bileşiklerinin üretimi için uygun; PVC bileşiklerinin, yüksek konsantrasyonlu masterbatch, siyah masterbatch ve termoset plastiklerin birleştirilmesinde ve topaklanmasında benzersiz yeri doldurulamaz avantajlara sahip; Cenmen şirketi pistonlu yoğurma makinesi hakkında daha fazla yatırım ve araştırma yaptıkça, başvurusu da devam edecek.

  4 uçuş yoğurucusunun özellikleri
  Olgunlaşmış 3 uçuş yoğurma teknolojisine dayanarak, Cenmen corp. Yeni 4 uçuşlu GWHS serisi yoğurma makinelerini tanıttı.
  Orijinal 3 uçuştan 4 uçuş olacak uçuşları yükseltti ve uçuşların ve pinlerin yapısının geometrik konfigürasyonunu yeniden tasarladı, uçuşların ve pinlerin arasındaki göreceli hareket izini optimize etti; işlem koşulları değişmedi, bu arada, tek makaslamanın ürettiği sürtünme ısısı önemli ölçüde azaldı.

  Optimize tasarım Uygun konfigürasyon Hassas üretim

  Kısa Tanıtım

  Cenmen'in pistonlu yoğurucusunun tüm serileri modüler tasarıma sahiptir. ekstrüzyon sistemi ve güç ünitesi çerçeveye monte edilmiştir ve tüm serilerdeki tüm bileşik vidalar, doğru sıcaklık kontrolü, daha geniş uygulama aralığı sağlayan bağımsız iç sıcaklık kontrol ünitelerine sahiptir; ayrık namlu, vida elemanları montajı ve namlu ve vidanın temizlenmesi için uygun olan vidalı mil yönü boyunca hızlı bir şekilde açılabilir.                                                                                                               

                                                                                                                          

  Polimer ve katkı maddesi besleme

  Eriyik ve homojenleştirme

  Dolgunun yandan beslenmesi

  Eriyik ve homojenleştirme

  Vakum gaz alma

  Basınç oluşturma

  süzme

  peletleme

  Pistonlu yoğurucunun tüm işlem bölümleri ana besleme bölümüne, birinci eriyik homojenleştirme bölümüne, yan besleme bölümüne, ikinci eriyik homojenleştirme bölümüne, vakum ve doğal egzoz bölümüne, ekstrüzyon basıncı oluşturma bölümüne, eriyik filtreleme bölümüne ve son topak haline getirme bölümüne ayrılmıştır.

  Nihai ürünün farklılığına göre, bir araya getirilecek olan katı hammaddeler, özel olarak uyarlanmış bir aktif besleme mekanizması vasıtasıyla, ana makineye optimal bir oranda beslenir. Cenmen firması, çok kademeli dozajlama kurumlarını ve merkezi besleme sistemini esneklikle, müşterilerin ihtiyaçlarını her düzeyde karşılamak için gerçek ihtiyaçlara göre yapılandırabilir.

  Malzeme başlangıçta eritildikten sonra, gerekli sıvı bileşenler doğrudan eriyik içine özel bir oyuk pim içinden enjekte edilir.

  Pistonlu yoğurma makinesinin özel karıştırma prensibi nedeniyle, malzemenin erimesi için ısı enerjisinin çoğu, vida ve pim arasındaki etkileşimin ürettiği kesme enerjisi ile sağlanır, birim tüketim için enerji tüketimi daha düşüktür.

  Dolgu, malzemenin ön erimesinin yan besleme bölümüne eklenir, böylece besleme verimliliği arttırılır, sistem sıcaklığı düşürülür.

  Aynı zamanda, besleme etkisini daha da iyileştirmek için ana besleme bölümünde ve yandan besleme bölümünde doğal bir egzoz deliği vardır, böylece malzemeye giren havanın doğal olarak tahliye edilebilmesi sağlanır, bu da besleme verimini arttırır ve Böylece, ana motorun çıkışını arttırma amacına ulaşılır.

  Her bir bileşenin ham maddeleri, ikinci homojenleştirme bölümünde ayrıca karıştırılır ve daha sonra erimiş halde bulunan uçucu bileşenler ve nem, silindirdeki son işlem alanında düzenlenen vakumlu egzoz mekanizması tarafından çıkarılır ve daha sonra basınç oluşturma bölümüne girilir.

  Farklı malzeme işleme sürecine bağlı olarak, Cenmen şirketi eriyik basınç oluşturma birimi olarak tek vidalı ekstruder veya eriyik pompası sağlayabilir. İki sıralı tasarım, sırasıyla karıştırma bölümünde ve ekstrüzyon basıncı bölümünde işlem ayarını gerçekleştirerek çeşitli uygulamaları maksimumda karşılayabilir.

  4-ileri pistonlu yoğurma makinesinin özellikleri:
  Olgunlaşmış 3 uçuş yoğurma teknolojisine dayanarak, Cenmen corp. yeni lider 4 uçuşlu GWHS serisi pistonlu yoğurma makinelerini tanıttı.
  Orijinal 3 uçuştan 4 uçuş olacak uçuşları yükseltti ve uçuşların ve pinlerin yapısının geometrik konfigürasyonunu yeniden tasarladı, uçuşların ve pinlerin arasındaki göreceli hareket izini optimize etti; işlem koşulları değişmedi, bu arada, tek makaslamanın ürettiği sürtünme ısısı önemli ölçüde azaldı.

  Çıktı% 250'den fazla arttı

  GWHS serisinin gerçek çalışma maksimum hızı, malzemenin sıcaklık artışı esas olarak sabit kalırken, dakikada 600 devire çıkarılır, Yeniden tasarlanan spiral konfigürasyon ve pim tipinin kombinasyonu, daha kararlı bir malzeme dağıtım verimliliği ve daha fazla üretim elde edilmesini sağlar. ekipmanı.


  Ekipmanın tüm hizmet ömrü maliyeti önemli ölçüde azalmıştır.

  Geleneksel 3 uçuşlu pistonlu karıştırma ünitesi ile karşılaştırıldığında, GWHS serisi pistonlu karıştırıcının çıkışı büyük ölçüde iyileştirildi ve ekipmanın tedarik maliyeti değişmedi, daha akıllı elektrik kontrol sistemi ve yeni yükseltilmiş ergonomi tasarımı, tüm yaşam döngüsü ile birleşti Tüm üretim hattının maliyeti büyük ölçüde düşürüldü, bu da kullanıcılara uzun vadeli değer getirisi getirecek.

  Dikey besleme vidası
  Farklı malzemeler için özel olarak tasarlanmış aktif besleme vidası ve haznesiyle donatılmış olarak, tahıl, dilim, toz ve lif gibi her türlü hammadde ilavesine uygulanabilir;
  Enjeksiyon sistemi
  Miksere bağlı oyuk pim ile donatıldığında, farklı malzeme işleme gereksinimlerine göre istenen pozisyona çeşitli sıvı katkı maddeleri enjekte edilebilir;
  Vakum odası / doğal gaz giderme odası
  Makine haznesine bir egzoz deliği ayrılmıştır, vakumlu egzoz haznesi veya doğal gaz egzoz haznesi, farklı işleme proses gereksinimlerine göre serbestçe birleştirilebilir ve birleştirilebilir;
  Dişli pompası
  Düşük viskoziteli bir eriyiğin işlenmesi için uygundur, harici tahrik motorlu pompada aşağı kademeli tek vidayı değiştirerek bir flanş cıvatasıyla bir karıştırıcı kovanına bağlanabilir;
  Ekran değiştirici
  Özel işleme malzemelerine ve buna karşılık gelen işlem gereksinimlerine göre, eriyiği filtrelemek için özelleştirilmiş bir ağ değiştirme sistemi seçilebilir.

  Kalıp yüzey peletleme sistemi;
  Bir çıkış plakası, topak haline getirme kalıbı kafası, tahrik motoru ve topaklama odası dahil olmak üzere, çıkış ekstruder ya da eriyik bir pompa flanşı ile bağlantılı;
  Su peletleme sistemi altında
  Düşük viskoziteli eriyik peletleme için özellikle uygundur.
  Ürün taşıma, işleme ve depolama sistemi
  Cenmen firması her türlü peletleme sistemi için yardımcı granül taşıma, soğutma, kurutma ve depolama sistemine sahiptir.

                 

  Akıllı uzaktan kumanda sistemi
  Tek üretim hattı için PLC otomatik kilitleme kontrolü: Hareketli prob ve özel iletim hattı ile donatılan üretim hattına malzeme temini, gerçek zamanlı izleme etkisinin elde edilmesi için sinyal dönüştürücü ana platform aracılığıyla kamu kontrol odasına iletilir.
  Üretim atölyesindeki tüm üretim hatları, kamu kontrol yönetimi için merkezileştirilmiştir. Veri toplama, üretim izleme ve yönetimi vb. Gibi çeşitli işlevleri yerine getirin. Prosedürleri, işlemleri vb. Ayarlamak için her üretim hattıyla senkronize edin.
  Özel iletim hattı vasıtasıyla, kamu kontrol yönetim sisteminin üretim atölyesindeki her üretim hattının PLC kontrol verileri, genel ofisin bilgisayarına iletilir, otomasyon ve bilgi elde etmek için her üretim hattına eşzamanlı olarak program, işlem, vb. Ayarlanır. yönetimi.

  İletişim bilgileri
  Jiangsu Cenmen Equipment Corp.,ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler