Ana sayfa ÜrünlerYoğurma Makinesi

Yüksek Dolum CaCO3 Masterbatch Peletleme Yoğurma Makinesi Ekstruder Üretim Hattı

Yüksek Dolum CaCO3 Masterbatch Peletleme Yoğurma Makinesi Ekstruder Üretim Hattı

  • High Filling CaCO3 Masterbatch Pelletizing Kneader Extruder Production Line
  • High Filling CaCO3 Masterbatch Pelletizing Kneader Extruder Production Line
 • High Filling CaCO3 Masterbatch Pelletizing Kneader Extruder Production Line

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Nankin, Çin
  Marka adı: Cenmen Equipment
  Sertifika: CE, ISO9001
  Model numarası: GWHS Serisi

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: 20GP, 40HC, 40HQ
  Teslim süresi: 90-120 iş günü
  Yetenek temini: Yılda 20 birim
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Türü: İki aşamalı (Pistonlu yoğurma ve tek vidalı) Vida çapı: 125-140mm / 120-140mm
  L / D: 15-22 Vida Hızı (Maks.): 400-600rpm / 50-100rpm
  Kapasite: 400-2500kg / h
  Vurgulamak:

  twin screw extrusion machine

  ,

  double screw extruder machine

  CaCO3 Yüksek dolgu Master Toplu Bileşik Peletleme Extruder Hattı

  Cenmen Company tarafından üretilen CaCO3 Yüksek dolgu ana parti bileşik peletleme hattı, hammadde otomatik besleme ve tam otomatik dozajlama ağırlık taşıma ve besleme sistemi, ekstrüzyon sistemi, nem alma kurutma ve otomatik paketleme sistemi vb. Enerji tasarrufu, çevre koruma, istihbarat entegrasyonu ile plastik bileşik ekstrüzyon ana toplu peletleme hattı. Taş-plastik yüksek dolgulu kompozit film / levha / levha kalıplama üretim hattı için masterbatch hammaddelerinin işlenmesi için bir ön işlemdir.

  Ekipman özellikleri

  Genel dolgu maddesi ana formülü formülünün aşağıdaki gibi açıklaması:

  kod İşlenmemiş içerikler Oran(%) Uyarılar
  1 Reçine 15 ~ 16 PP / LLDPE / LDPE (Yüksek MI derecesini seçmek için tercih edilir).
  2 CaCO3 80 ° 83 Normal parçacık büyüklüğü: 800 mesh veya 1250 mesh veya adove. Parçacık boyutu büyüdükçe, müşterinin gereksinimlerine bağlı olarak işleme daha uygun olur. Yüzey işleme, birleştirme maddesi (yüksek maliyet) veya stearik asit (düşük maliyet) kullanabilir.
  3 Dış yağlayıcı 0,5 ~ 1 Küf salma etkisini arttırın, EBS'yi seçebilir, ancak düşük maliyetli olmak gerekirse, stearik asit veya kalsiyum stearatı seçebilir, maliyeti yüksektir.
  4 İç yağlayıcı 2 ~ 4 PE balmumu seçmek için daha iyi akışkanlığı ve dispersiyonu artırın veya maliyeti azaltmak için beyaz yağ veya parrafin balmumu seçin.

  Enjeksiyon kalıplama derecesine, ekstrüzyon derecesine, film kalitesine, eğirme derecesine vs. ayrılabilir, en normal taşıyıcı reçine PP, PE'dir. Formül ayrıntılarını ayarlamak için aşağı akışlı istemcilerin uygulamasına göre, ana ayar reçine tipi ve kalitesi, CaCO3 ve yüzey değiştirme maddesidir.

  Enjeksiyon kalıplama sınıfı masterbatch

  Enjeksiyon kalıplama kalıbı ana partisi genel olarak her türlü plastik üründe, yani Ev Aletleri muhafazasında, plastik haznede ve varillerde, otomobil parçalarında vb. Kullanılır. Taşıyıcı reçinenin çoğu, PP, LLDPE ve ABS'dir, taşıyıcı reçine tipi Enjeksiyon ürünlerinin temel reçinesi ile aynıdır. CaCO3'ün normal partikül büyüklüğü, 800 beyaz ve 1250 beyazdır, normalde toz beyazlığına gerek yoktur. Yüzey değiştirme ajanı, reçine tiplerine göre değişecektir.

  Ekstrüzyon sınıf ana toplu

  Ekstrüzyon dereceli ana parti esas olarak her türlü ekstrüzyon ürününde, yani boru, profil ve tabaka vs.'de kullanılır. Taşıyıcı reçinenin çoğu ko-PP, LLDPE'dir, taşıyıcı reçine tipi ekstrüzyon ürünlerinin temel reçinesi ile aynıdır. CaCO3'ün normal partikül büyüklüğü, 800 beyaz ve 1250 beyazdır, normalde toz beyazlığına gerek yoktur. Yüzey değiştirme ajanı, reçine tiplerine göre değişecektir.

  Film notu ana toplu

  Film sınıfı ana seri esas olarak her çeşit film ürününde kullanılır, yani PP / PE döküm filmi, PE şişirilmiş film vb. Taşıyıcı reçinenin çoğu homo-PP, LLDPE / LDPE, PP döküm filmi yüksek MI homo-PP'yi seçer. , PE döküm filmi yüksek MI LLDPE'yi, PE üfleme filmi LLDPE'yi ve LDPE'yi seçer. CaCO3'ün partikül büyüklüğü 1500 bandın üzerindedir, normal olarak toz beyazlığına ve hatta partikül büyüklüğünün dağılmasına karşı katı bir gereksinim vardır. Yüzey değiştirme ajanı, reçine tiplerine göre değişecektir.

  Spinning dereceli ana seri

  Eğirme sınıfı ana seri temel olarak her türlü dokuma olmayan üründe, yani PP elyafında, polyester elyafında (PET) kullanılır. Taşıyıcı reçinenin çoğu homo-PP, PET'tir. PET eğirme ana partisi yüksek MI homo-PP'yi seçerken, PET eğirme ana partisi yüksek akıcılığa sahip PET reçinesini seçmektedir. CaCO3'ün partikül büyüklüğü 1500 bandın üzerindedir, normal olarak toz beyazlığına ve hatta partikül büyüklüğünün dağılmasına karşı katı bir gereksinim vardır. Yüzey değiştirme ajanı, reçine tiplerine göre değişecektir. PET eğirme ana grubunun ayrıca yüksek sıcaklık dirençli katkı maddeleri seçmesi gerekir.

  Pistonlu Yoğurma Ünitesinin Avantajı

  Pistonlu yoğurma makinesi özel birleştirme prensibine, esnek düşük kesme karışımına ve aynı zamanda yüksek verimli dağılım etkisine sahiptir. Sadece geleneksel radyal kesme karışımına sahip değildir, aynı zamanda yoğurucudaki polimer eriyiğine eksensel streç karıştırma, kesme, plastifiye etme, birleştirme, dağıtma ve sıkma işlemlerine de sahiptir.

  (1) İyi karıştırma ve dağıtma etkisi: vida elemanları 4 uçlu bir tasarıma sahiptir, aralıklı vida elemanları ve namlu pimleri arasında karmaşık birleşik hareket sağlar ve oluktaki malzeme anlık yüksek frekanslı kesme, germe ve bölme ve şönt işlemine tabi tutulur. çok mükemmel bir dispersiyon karıştırma ve dağıtım karıştırma etkisine sahip olan karıştırma etkisi, çift vidalı ekstruderin 20 katından fazladır. Dolgu masterbatch ve reçinenin biçimlendirme işleminde harmanlanması ve ekstrüde edilmesinden sonra, CaCO3 ürün içinde topaklaşma olmadan eşit bir şekilde dağıtılır.

  (2) Düşük enerji tüketimi: Yukarıda belirtilen özel esnek bileşik prensibi, mükemmel karıştırma ve dağıtma etkisine sahiptir ve çift vidalı ekstruderinkinden% 20 daha düşük bir enerji tüketimi oranına sahiptir.

  (3) Esnek karıştırma ve düşük sıcaklık artışı: Yukarıda belirtilen özel esnek bileşik prensibi, erime sıcaklığının çok yükselmesine neden olacak şekilde kesme ısısını etkili bir şekilde azaltır. Böylece reçinenin ve eriyik içindeki organik katkı maddelerinin uçması ve ayrışması önlenir.

  (4) Yüksek çalışma hacmi ve yüksek verim: pistonlu yoğurucunun vidası ve gövdesi daha yüksek bir çalışma hacmi verir ve aralıklı vida, iyi bir kendi kendini temizleme etkisine sahip olması için pimlerle etkileşime girer. Bu, yüksek dolumda yüksek ekstrüzyon kapasitesine izin verir.

  Çift vidalı ekstruder avantajı

  Avantaj: İkiz vidalı ekstruder, polimer bileşik modifikasyonlu, ekstrüzyon peletleme endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Çift vidalı ekstrüzyon presi, yüksek moleküler kompozit malzemelerin birleştirilmesi ve ekstrüzyonu için uygun olan mükemmel bir bileşik ve geniş uygulama aralığına sahiptir. Avantaj: ekipman basit bir yapıya, iyi karıştırma ve dağılma özelliğine sahiptir.

  dezavantajı:

  (1) Karıştırma işlemi sırasında kayma sıcaklığı artar. CaCO3 yüzey işlem maddeleri, iç ve dış yağlayıcılar, vb. Gibi düşük moleküler malzemeler için, ikiz vidanın kuvvetli kesilmesi yukarıda belirtilen katkı maddelerinin parçalanmasına ve oksitlenmesine neden olacak, böylece ana partinin akıcılığını ve beyazlığını azaltacaktır.

  (2) Sınırlı dağılma yeteneği. Karbon siyahı masterbatch, inorganik nano-dolgu maddesi vb. Gibi dağılması zor olan bazı ürünler için, ikiz vidanın dispersiyon kabiliyeti, dispersiyon gereksinimini tamamlamak için yeterli değildir.

  (3) Düşük çalışma hacmi. Çift vidalı ekstruder, oyukların sınırlı bir derinliğine sahiptir, bu da düşük çalışma hacmi sağlar. Doldurulmuş bileşiklerin (dolgu masterbatch, karbon siyah masterbatch vb.) Üretimi yüksek kapasitede üretilemez.

  GWHS Pistonlu yoğurma ünitesi modeli

  model Vidalı çap (mm) Vida rpm L / D Güç Çıkış (kg / saat)
  GWHS-125/120 GWH-125 Yoğurma Makinesi 125 500 15-25 400-450 1300-1800
  ZTS-120 vidalı eriyik pompası 166/120 70 7-12 132
  GWHS-140/140 GWH-140 Yoğurma Makinesi 140 500 15-25 500-560 2500-3000
  ZTS-140 vidalı eriyik pompası 188/140 70 7-12 185

  İletişim bilgileri
  Jiangsu Cenmen Equipment Corp.,ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler