Ana sayfa Ürünlerplastik levha ekstrüzyon hattı

Polimer Suya Dayanıklı Membran Plastik Levha Ekstrüzyon Makine Çevre Dostu

Polimer Suya Dayanıklı Membran Plastik Levha Ekstrüzyon Makine Çevre Dostu

  • Polymer Waterproof Membrane Plastic Sheet Extrusion Machine Eco Friendly
  • Polymer Waterproof Membrane Plastic Sheet Extrusion Machine Eco Friendly
 • Polymer Waterproof Membrane Plastic Sheet Extrusion Machine Eco Friendly

  Ürün ayrıntıları:

  Menşe yeri: Nanjing, Çin
  Marka adı: CENMEN
  Sertifika: CE, ISO9001
  Model numarası: GDJ Serisi

  Ödeme & teslimat koşulları:

  Min sipariş miktarı: 1Unit
  Fiyat: Negotiation
  Ambalaj bilgileri: 40HQ, 40GP, 20gp
  Teslim süresi: 90 gün
  Ödeme koşulları: T / T, L / C
  Yetenek temini: Her yıl 100 adet
  Şimdi başvurun
  Detaylı ürün tanımı
  Ürün: Su yalıtım ruloları Vida tasarım: Çift vidalı
  Şekillendirme sistemi: kalenderleme Otomatik sınıf: Otomatik, HMI kontrolü
  Waranty: bir yıl
  Vurgulamak:

  sheet extrusion equipment

  ,

  sheet extruder machine

  Üretim Hattı Şekillendirme Polimer Suya Dayanıklı Membran Bileşik Ekstrüzyon Kalenderleme

  Ben Polimer Su Geçirmez Membran tanıtımı:

  Su geçirmez membran en önemli yapısal su geçirmez malzemelerden biridir ve pratik uygulamasında bitüm en yaygın kullanılan ve% 65-70 pazar oranını kaplayan bir maddedir. Son yıllarda, özellikle TPO adı verilen yeni bir polimer malzeme türü için, polimer malzeme su geçirmez membran uygulaması artmaktadır.

  Su geçirmez membran için üç ana polimer malzeme: Etilen propilen dien kauçuğu (EPDM), polivinil klorür (PVC), poliolefin (TPO, EVA, HDPE) ve her birinin kendine has özelliği vardır.

  EPDM PVC TPO, EVA, HDPE
  Çekme özelliği

  Çekme dayanımı≥7mpa

  Elongation≥400%

  Çekme dayanımı≥12mpa

  Elongation≥250%

  Çekme dayanımı≥12mpa

  Elongation≥500%

  Sıcaklık dayanımı -40 ℃ -25 ℃ -40 ℃
  Yaşlanma direnci

  Gerginlik tutma ≥% 80

  Uzama tutma≥70%

  Gerginlik tutma ≥% 80

  Uzama tutma≥70%

  Gerginlik tutma ≥90%

  Uzama tutma≥90%

  weatherability Zararlı madde buharlaşma, göç, yüzey tozu. Çok miktarda plastikleştirici yüzey göçü içeren stabilizatörler gibi küçük moleküllü katkı maddelerinin çökeltilmesi kolaydır. Temiz malzemeler - tozun adsorpsiyonu, buharlaşma ve zararlı maddelerin taşınması, çatının aydınlık ve temiz olması
  Yeniden işlemden Geri dönüştürülebilir Bozulma ciddidir ve geri dönüştürülmemelidir Geri dönüştürülebilir
  Çevresel performans Klor içermeyen elementler, ısıtma işlemi sırasında zararlı madde buharlaşması, inşaat personeli ve çevreye zarar vermez Klor içeren elementler ısıtma sonrası hidrojen kloriti uçurarak insanlara ve çevreye zarar verebilir Klor içermeyen elementler, ısıtma işlemi sırasında zararlı madde buharlaşması, inşaat personeli ve çevreye zarar vermez
  Görünüm Siyah yüzey, güneş ışığını emer, iç mekan sıcaklığını arttırır

  Güneş ışığını yansıtan açık renkli yüzey, evdeki enerji tüketimini azaltır.

  Açık renkli yüzey, güneş ışığını yansıtır, çatı enerji tüketimini azaltır.
  Yapım metodu Sadece mekanik olarak sabitlenebilir ve düşük güvenilirlikle yapıştırılabilir. Mekanik olarak sabitlenebilir, yapıştırılmış ve yüksek hava güvenilirliği ile sıcak hava kaynağı yapılabilir. Mekanik olarak sabitlenebilir, yapıştırılmış ve yüksek hava güvenilirliği ile sıcak hava kaynağı yapılabilir.

  Polimer su geçirmez membran ürünü İllüstrasyon:

  1. Homojenize membran;

  2. Kumaş desteğine sahip membran;

  3. Ara takviye membranı;

  4. Hem orta takviyeye hem de kumaş desteğe sahip membran.

  Polimer su geçirmez membran teknik çizim şekillendirme:

  • Tek adımlı işleme yöntemi kullanarak tüm üretim hattı.

  Tek adımlı işleme yönteminin kullanılması nihai ürün performansını önemli ölçüde artırabilir ve peletleme işlemini basitleştirerek iş gücü, paketleme, geçiş vb. Maliyetler düşecektir. Ayrıca bir adımlı işleme yöntemi tamamen otomatikleştirilmiştir, üretim sırasında meydana gelebilecek herhangi bir aksaklığı zamanında düzeltmek.

  • Ekipman özellikleri:

  Otomatik bir hammadde besleme sistemi: Otomasyon Kontrolü, sadece katkı maddelerinin kantitatif olarak manuel olarak ağırlıklandırılması gerekir. Karıştırdıktan sonra, tüm malzemeler otomatik olarak ağırlık silosu ölçeğinde besleme silosuna taşınır. Tartı sensörünün kontrol doğruluğu% 0,5'tir. Kontrol sisteminde Siemens PLC zincir kontrolü kullanılmıştır.

  Ağırlık besleyicideki kayıp: Malzeme formülasyonunun doğruluğu için etkili garanti. Yüksek karıştırma, hacimli besleme vb. Gibi geleneksel besleme yöntemleri, malzemenin tabakalaşmasına ve ürünün kararsızlığına neden olurken, ağırlıksızlık ölçeği, formül oranının doğruluğunun üçte birine ulaşmasını sağlayabilir; ürün performansı.

  Kazanan vidalı ekstruder: Orantılı olarak beslenen hammaddelerin karıştırılması, dağıtılması ve ekstrüde edilmesiyle, iyi dağılım, dağılım, homojenleştirme, ortalama, plastikleştirme ve karıştırma etkileri elde edilebilir. Vida takımı, malzemenin formülüne göre ayarlanabilir. Hareketli yatak, vidayı değiştirmek ve temizlemek için kullanılır, bu da germe ve uzama gibi malzemelerin özelliklerini geliştirir. Yüksek verimli vakumlu egzoz cihazı aynı zamanda malzemedeki düşük moleküler ağırlığı ve nemi etkin bir şekilde gidermek için donatılmıştır, böylece ürünün işleminde kristal noktanın üretilmemesini sağlar. Ve baloncuklar. Şirketimiz yerli standart vida üretimi yapan işletmelerde en standart ölçekte olup, ikiz vidaların karışım etkisi ürünleri korumak için ilk yoldur.

  Konik çift vidalı eriyik pompa: Malzemenin basıncını sağlayabilir, malzemenin sabit basıncını sağlayabilir ve ekstrüzyon basıncını eşitleyebilir. Ve malzeme sıcaklığının etkin kontrolü.

  Sac şekillendirme makinesi: dört silindirli şekillendirme makinesi ile donatılmış, üst silindir çapı 500 mm, alt silindir çapı 800 mm'dir, bu da etkili bir şekilde elastomer, EVA ve diğer tabakaların etkili şekilde oluşturulmasını ve soğutulmasını sağlar. Büyük rulo çapı, alan işlemi için uygundur ve soğutma için iki soğutma silindiri ile donatılmıştır. Servo tahrik sistemi ve sabit mıknatıslı senkron motor, hızlı tepki, yüksek hız aralığı ve doğru konumlandırma performansı yüksek olan motoru kontrol etmek için kullanılır. Arka raydaki altı silindirli soğutma sistemi, ürünlerin hızlı ve etkili bir şekilde şekillenmesini ve soğutulmasını sağlayabilir. Bu konfigürasyon seti ve silindirlerin mekanizması, Alman "Klaus Maffe" su geçirmez membran ekipmanına referansla tasarlanmıştır.

  İletişim bilgileri
  Jiangsu Cenmen Equipment Corp.,ltd

  İlgili kişi: admin

  Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

  Diğer ürünler